Sale!

АГОЛЕН РАФТ ЗА КУПАТИЛО

750 ден

 • АГОЛЕН РАФТ ЗА КУПАТИЛО
 • Практична полица наменета за монтажа во аголот на вашата бања
 • Едноставно се монтира, многу е корисна
 • На неа можете да ставите секаков вид козметика и се што се наоѓа во бањата
 • Се прилагодува по висина, така што можете да ја наместите како вам ви одговара
 • На двата краеви има лепливи делови, едниот се лепи за таван, а другиот за кадата
 • Практична полица која секој треба да ја има
 • 4 полици 20x20cm
 • Боја: бела
 • Алуминиумска цевка
 • Димензии: 33,5 x 21,5 x 100-320cm
 • Носивост: 16kg
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock