Sale!

ДВОСТРАНИЧНА Тава за омплет

350 ден

  • ДВОСТРАНИЧНА Тава за омплет
  • Тава за омплет која се преклопува и затвора
  • Нелепливо дно
  • Материјал: тефлон
  • Рачката останува ладна, односно не се загрева
  • Во едниот дел можете да ги ставите изматените јајца, а во вториот додатоците за дополнителен вкус на омплетот по ваша желба: колбаси, печурки, сланина, кашкавал, зеленчук, зачини итн. Затворете и почекајте сето тоа добро да се зготви – добијте совршен омлет секој пат!
  • Димензии: 28,5 x 24cm
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock