Sale!

ДИГИТАЛНА ШОП ВАГА ДО 40 КГ

1,100 ден

 • ДИГИТАЛНА ШОП ВАГА ДО 40 КГ
 • Соодветна за употреба во супер-маркет, бакалница, месарница, итн.
 • Капацитет: max. 40kg
 • LCD Дисплеј
 • Прикажува тежина, цена на производот и вкупен износ
 • Вградена батерија (не мора постојано да биде вклучена во струја)
 • Индикатор за прекумерна тежина
 • Димензии: 385 x 365 x 153cm
 • Тежина: 7kg.
 • ДИГИТАЛНА ШОП ВАГА ДО 40 КГ
 • Соодветна за употреба во супер-маркет, бакалница, месарница, итн.
 • Капацитет: max. 40kg
 • LCD Дисплеј
 • Прикажува тежина, цена на производот и вкупен износ
 • Вградена батерија (не мора постојано да биде вклучена во струја)
 • Индикатор за прекумерна тежина
 • Димензии: 385 x 365 x 153cm
 • Тежина: 7kg.
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock