Sale!

ЕГ СИТЕР ПЕРНИЦА ЗА СТОЛЧЕ

500 ден

ЕГ СИТЕР ПЕРНИЦА ЗА СТОЛЧЕ

Силиконско перниче кое го прави и најтврдото столче удобно за седење.
Помага при остранувањето на болката и вкочанетоста кога седите подолго време.
Ќе ве ослободи од уморот и ќе да ви овозможи удобност и релаксираност.
Врвна удобност при седење на која било подлога, канцелариски стол, седиште во автомобил, клупа итн.
Неверојатно силно и издржливо, ја задржува својата форма, ги апсорбира вашите точки на притисок и овозможува воздухот да циркулира.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock