Sale!

Електричен Бокал (2L) + Sinbo Електрично Ѓезве

650 ден

Електричен Бокал (2L) + Sinbo Електрично Ѓезве

Бокалот има капацитет од 2 литри се ротира за 360° и има тело од нерѓосувачки челик.
Тој има артикулирана капа која помага против отпорност на заштита во случај на суво греење.
Автоматско исклучување со врела вода.
Светло за индикатор за функција (вклучено / исклучено).
Кабел за складирање.

Ѓезвето има капацитет од 3 шолји за кафе.
Лесно и многу практично за употреба.
Лесно и многу компактабилно за одржувањe

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock