Sale!

КРУГНО РЕНДЕ РОТИРАЧКА

320 ден

  • КРУГНО РЕНДЕ РОТИРАЧКА
  • Уникатен систем за дренажа, агол за ротација кој овозможува лесно цедење
  • Нелизгачка рачка, можете да исцедите со една рака во еден потег
  • 5 различни сечила, исечкајте ја или изрендајте ја храната во различни форми
  • Избегнете несакани повреди и исекотини
  • Заштедете време на подготовка за храна
  • Димензии: 22 х 11cm
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock