Sale!

магична табла магиц пад

220 ден

Покрај трчањето, боењето, шарањето и цртањето е една од омилените активности на најмалите.

Само притиснете го копчето за осветлување на магичната табла и направете светлечка уметност од цртежот на вашите најмили. Одлична за вашето малечко да црта, вежба математика, пишување букви и слично.
Откако ќе заврши и ќе сака да започне со друг цртеж, едноставно избришете го екранот за да создадете ново ремек – дело.

Магичната табла е најновиот начин за цртање, скицирање, учење, играње и решавање задачи преку забавен и интересен начин.
Екранот на магичната табла е мазен и кристално јасeн на кој можете да одберете 8 различни светлосни ефекти.

Магичната табла содржи:
– 8 различни шарени светлосни ефекти
– 3 двострани маркери
30 матрици за цртање, играње и учење
Прпорачана возраст: 3+ години
Работи на 3 АА батерии (не се вклучени во пакувањето)
Димензии: 25x19x2.5cm

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock