Sale!

Нутри Булет 600 WATT

1,600 ден

Нутри Булет ќе ги претвори овошјето, зеленчукот, јаткастите плодови, семињата и мешункастиот зеленчук во здрави пијалаци кои ќе бидат секојдневно вклучени во исхраната.
Како резултат на ова, вашето тело ќе ги добие сите важни витамини и минерали и вие веднаш ќе почнете да ги чувствувате неверојатните ефекти од вистинската, непроцесирани храна врз вашето здравје.
Има мала потрошувачка на електрична енергија,сад од цврста пластика, доста е лесен за миењеи има моќност 600 W.

Сет од 12 парчиња кој вклучува
Висока моќна база
x 1 екстрактор сечило
x 1 нож за мелење
x 1 голема чаша
x 2 мали чаши
x 2 различни држачи за чаша
x 2 капаци за затварање

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock