Sale!

Патека за возење + количка Magic tracks

350 ден

Креативна и едукативна играчка за деца. Патеката прво треба да се замисли, потоа да се состави и да се постави.

Пакетот се состои од:

  • единечни делови за составување на патеката во различни бои
  • автомобил со LED диоди на батерија 1.5V (батеријата не е вклучена во пакетот)
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock