Sale!

Преносна конзола со 400 видео игри SUP GAME BOX

400 ден

400 видео игри во една конзола со која времето многу брзо поминува. Конзолата може да се поврзи со телевизор за забавата да биде уште по беспрекорна. Димензиите се идеални за носење во џеб.

  • Super Mario
  • Adventure Islandad
  • Galaxian
  • Turtles
  • Robocop
  • Spider Man
  • Combat …

Во пакетот е вклучено:
– конзола
– литиумска батерија која трае најмалку 6 часа активно играње
– USB кабелче за полнење на батеријата
– AV кабел за поврзување на телевизор

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock