Sale!

Рачна машина за шиење

220 ден

Рачна машина за шиење

Рачна машина за шиење е дефинитивно нешто што може да ви се најде за дома, за секоја пригога каде и да сте но и можете да ја понесете и на патување, доста е корисна а и мала.
Работи со батерии, совршена за почетници и професионалци, лесна е и може да ја користите со едната дланка.
Сошиете ја вашата облека со оваа машина.Исто така совршена е за завеси, ткаенини, рачно изработени парчиња и тешки материјали како фармерки, свила и сатен.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock