Sale!

СЕТ 3 КАЛАПИ ЗА ТОРТА

370 ден

СЕТ 3 КАЛАПИ ЗА ТОРТА

идеални за печење торти до максимална температура
– лесни за употреба
– вашите торти ќе бидат подеднакво испечени од двете страни и во внатрешноста
– формата лесно се отстранува од калапот, може да го извадите и дното
– направени од нелеплив материјал, лесно се чистат, не апсорбираат мириси

Димензии:
-Голема: 28cm
-Средна: 26cm
-Мала: 24cm

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock