Sale!

СПИРАЛ ПАТАТО

570 ден

  • СПИРАЛ ПАТАТО
  • Алатка за правење екстра-долги спирали од зеленчук
  • Одличен за употреба во ресторани, хотели и дома
  • Многу едноставен начин да го направите прочуениот спирален чипс
  • Може да се користи и за спирално сечкање краставица, морков, пашканат, тиквички итн.
  • Направен од нерѓосувачки челик, што го прави исклучително лесен за чистење и оддржување
  • Креирајте креативни украси и јадења богати со витамини
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock