Sale!

Сушара за алишта вертикална

1,200 ден

Сталажата е високо квалитетна, лесно вртлива, бидејќи е поставена на тркалца и може да се поместува и поставува секаде во домот. По употреба брзо и едноставно се склопува и не зафаќа голем простор. Шипките се иноксни и трајни.

Димензии:

  • Висина 160 cm
  • Должина 125 cm
  • Ширина 66 cm

Растојание од тркало до тркало:

  • Во ширина 50 cm
  • Во должина 77 cm

 

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock