Sale!

ТОПИЛКА ЗА ВОСОК ПРОВАКС

300 ден

Одличен е за приватна и професионална употреба.
Температурата се прилагодува од 0 степен до +55 степени.
Погоден е за сите видови на восок.
Практичен е, доколку не го користите за восок за депилација можете да го користите за топење фонди кашкавал, чоколадо, путер, шеќер и сл.

Спецификации:

  • Моќност: 80W
  • Капацитет: 500ml
  • Димензии на целиот сад: дијаметар 18cm x висина 15cm
  • Димензии на садот за топење: дијаметар 10.5cm x висина 6.5cm
  • Напон: 220-240V
  • Фреквенција: 50/60Hz

Неколку совети при депилација:
– Немојте да го користете доколку кожата негативно реагира на восок.
– Немојте да го користете најмалку 2 часа по туширање или сончање
– Немојте восок да нанесувате на оштетена или иритирана кожа
– Бидете сигурни дека восокот не е премногу топол пред да се нанеси

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock