Sale!

Фигаро Nova ЗА КОСА

400 ден

Фигаро Nova ЗА КОСА

Со помош на ова фигаро можете сами да ја стилизирате косата и ќе имате прекрасни локни во секое време. Не се потребни посебни вештини за изглед како од салон. Можете да го носите во Вашата ташна.
Моќност: 35W
Напон: 110-220V
Фреквенција: 50 / 60Hz
Температура: 180 C
Два температурни режими
Дијаметар: 19mm
Заштита од прегревање
Врв отпорен на топлина
Светлосен индикатор
360 степени ротирачки кабел
Локни до 19mm
За сите типови коса

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock