Sale!

Хидраулична дигалка за автомобил

1,300 ден

  • Хидраулична дигалка за автомобил

  • .Дигалка за автомобил опремена со задни тркалца што овозможува лесно позиционирање под возилото
  • Систем против претоварување што спречува користење над назначениот капацитет од 2 тони
  • Доаѓа со рачка од долготраен челик која се ротира 360 степени за лесна употреба на било кој агол
  • Може да подигне товар до 2 тони
  • Минимална висина 140mm
  • Максимална висина 295mm
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock