Sale!

Церада за кола универзална

550 ден

Церада за кола универзална

Заштитна церада прекривка за автомобил за внатрешна или надворешна употреба. Оваа прекривка ги задоволува сите стандардни потреби за заштита на возилото.

Прекривката е водоотпорна, го заштитува вашето возило од прашина и нечистотија и исто така не дозволува акумулација на топлина и кондензација. Материјалите на изработка се издржливи и овозможува заштита од дожд, нечистотија и заштита од сонце.

  • Отпорна на пробивање, лесен и издржлив дизајн
  • Изработена од материјал кој дише, за да не се задржува влага и топлина
  • Материјалот на изработка овозможува добра циркулација на воздухот под капакот, ја спречува влагата и го намалува зголемувањето на топлината
  • УВ-отпорен материјал кој ја штити бојата на вашето возило од оштетување на УВ зраците
  • Заштита од дожд, снег, нечистотија, прашина, измет од птици, топлина, студ
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock