Четка со фен за сушење и фенирање на коса

550 ден

Со електричната четка можете истовремено да ја сушите и обликувате косата.
Вашата коса ќе има свиленкаст и природен сјај.
Ќе добиете и одличен волумен во само еден чекор.
Едноставно вклучете ја и почувствувајте го топлиот воздух низ вашата коса.
Моќност 1.000W
Напон при работа 110/220V
Должина на кабел 1.6м
3 регулаторни нивоа на топлина

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock