Чоколадна фонтана

700 ден

Уживајте во вашите десерти во секое време. Имајте ја дома оваа забавна и вкусна алатка.
За забави, веселби и дружења. Децата најмногу ќе се израдуваат.

  • Едноставна за употреба
  • Едноставна за одржување, може да се мие во машина за садови
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock