Sale!

Шиатсу -перница масажер

500 ден

Шиатсу -перница масажер

 

Кружните движења на ролерите на масажерот имитираат шиатсу масажа налик притисок со прсти и на овој начин се отстранува целата вкочанетост како и напнатост во мускулите.

Одличниот масажер ги опушта мускулите и ги смирува болките како и секојдневната напнатост.

Масажерот перница има вградено греачи кои со функцијата за топлинска терапија уште повеќе ќе направи да се чуствувате опуштено, а воедно ја стимулира и циркулацијата на крвта.

Овој лесно пренослив масажер можете да го употребувате дома, на работа во канцеларија, во автомобил или едноставно било каде.

Може да се користи за масажа на вратот, рамената, нозете, грбот, половината и бутовите.

Доколку редовно го користите ќе се ослободите од напнатоста во мускулите, ќе ја подобрите циркулацијата и вашиот сон. Придонесува за ослободување од секојдневниот стрес и замор.

Работи на струја, а си добивате гратис и кабел и за во автомобил.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock