Revoflex Extreme-Фитнес справа за вежбање

250 ден

Revoflex Extreme-Фитнес справа за вежбање

Само 15минути дневно вежбање со оваа справа посакуваните резултати ќе бидат брзо видливи!

  • Гуменитте ленти на Revoflex Xtreme ја сголемуваат отпорноста и на овој начин се постигнува интензивен тренинг на различни групи на мускули како на пример стомачните мускули, трицепси, бицепси, рамо, задник, грб, бутови и многу други.
  • Со Revoflex Xtreme фитнес справата можете да вежбате 44 различни вежби
  • Лесно можете да постигнете максимална физичка кондиција во вашиот дом
  • Пакетот вклучува бесплатна торбичка за справата како и каталог за вежби.
  • Материјал: Латекс,трајна пластика и јаже од гума
  • Димензија: 13cm * 41cm * 15cm
  • Тежина: 900гр.
  • Издржлив и сигурен
  • Конструкцијата на оваа справа е внимателно изработена за да ви овозможи максимална удобност
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock