Sale!

EZ-JET Мултифункционална прскалка

250 ден

 • EZ-JET Мултифункционална прскалка-воден топ

 • Додаток кој го претвора секој вид градинарско црево во совршен алат за чистење со силен млаз
 • 8 функции на млазницата: млаз, прецизен млаз, магла, дожд, топ, млаз под агол, хоризонтален и вертикален млаз – различни јачини на млаз кои ќе направат нечистотијата да исчезне!
 • Исчистете го вашиот дом, градина, скали или автомобил, или полевајте го цвеќето
 • Резервоар-дозер за шампон за перење
 • Не употребува струја ниту има мотор, работи на воден притисок од цревото
 • Совршена за: прозорци, олуци, влезови, стази, огради, палуби, базени, гаражи.. за целиот двор!
 • Воден проток: 250 L/h
 • Максимален притисок: 120 Bar
 • Димензии: 41 x 5cm
 • Материјал: пластика
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock