Sale!

HK1 Max; Android 9.0 Pie 4GB ROM + 64GB RAM

3,970 ден

Smart TV Box HK1 Max; Android 9.0 Pie 4GB ROM + 64GB RAM

 • Претворете го стариот телевизор во Smart TV со помош на овој Smart TV Box
 • Гледајте во Full HD резолуција 1920 x 1080, 3D филмови, играње игри, преглед на видеа, слики и документи, Youtube, Skype, Facebook, следете вести, слушајте радио… се што можете да замислите, со помош на апликациите кои самите ќе ги симнете од Play Store
 • Карактеристики:
  – CPU: Amlogic S905X2 Quad-core 64-bit ARM® Cortex™ -A53 up to 4×1.296GHz
  – GPU: Penta-core ARM® Mali™ -450 at 750MHz+
  – HDMI 2.0A
  – Поддржува microSD картичка (не е во комплетот) до 64GB меморија
  – WAN 2.4 GHz WiFi 802.11 b/g/n
  – LAN 10/100 M Base-T
  – USB 2 High speed USB 2.0
 • Комплетот содржи: 1 x HK1 Max Smart TV Box, напојување, HDMI кабел, далечински управувач
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock