Sale!

MAGIC BULET BLENDER

1,270 ден

Magic Bullet – моќен помошник за во кујна – блендира, сецка и ги прави најдобрите мешавини за да создаде безброј вкусни јадења за само неколку секунди.

Овој блендер е се што ви е потребно за да го добиете најдоброто и најздравото од храната преку блендирање или сецкање на повеќе работи заедно.

Многу од важните состојки на храната не можат да се ослободат со џвакање, преработка во соковник или во блендер. За да дојдеме до хранливите состојки во семките и кората од храната која ја јадеме, тие мора да бидат разградени до микро ниво. Со Magic Bullet, може да подготвите пијалок кој ќе биде полн до хранливи состојки кои организмот многу лесно ги апсорбира.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock