Sale!

Машина за шиење

500 ден

Совршена машина за домашна употреба, лесна и пренослива спремна за шиење. Машината има две брзини на шиење Работи на струја преку адаптер. Во пакетот добивате и педала за најдобро користење на машината.

Големина: 21.1 x 13.5 x 22.9 см
Во пакетот добивате: конец, игла, педала, адаптер за струја и упатство + резервна игла и конец.
Напојување: адаптер или батерии
Моќност: 6W

*Овој модел не доаѓа со вградена светилка.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock