Sale!

NOVA 3 во 1 пегла, преса и фигаро

320 ден

NOVA 3 во 1 пегла, преса и фигаро

Доколку сакате права или навиткана коса за неколку минути тогаш ова е вистинското решение за вас.

Со притискање на само едно копче на NOVA уредот 3 во 1 ќе ја добиете посакуваната позиција и ќе можете да го користете уредот за пеглање на косата, како фигаро или за навиткување Уредот има РТС грејач за инстант загревање.

Има јачина од 20w и експресно се загрева (РТС греач).

Слободно може да се користи за за сите типови на коса и не се лепи за косата.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock