Sale!

RGB LED сијалица со bluetooth звучник

270 ден

Сијалицата со звучник се поставува во стандардно Е27 грло. Преку bluetooth телефонот се поврзува со звучникот. Јачината на звукот се подесува преку даличинскиот управувач и преку телефонот. Боите,  јачината и програмите на светилката се менуваат преку далечински управувач кој доаѓа заедно со светилката.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock