Sale!

Salon Shaper машина за нокти

200 ден

  • Добивате професионален маникир и педикир без да го напуштите својот дом
  • Моќна ротација, практична употреба за нокти на раце или нозе
  • 5 додатоци за обликување, стругање, полирање на ноктите, чистење на кутикули
  • Практичен за употреба на природни, но и на вештачки нокти
  • Работи на батерии (2АА од 1.5V – не се вклучени)
  • Направете си професионален педикир или пак маникир без да трошите многу пари на скапи салони за нокти!
  • Димензии: 16,5cm
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock