Sale!

Sinbo Електрично Ѓезве

350 ден

 • Sinbo Електрично Ѓезве

 • Капацитет: обезбедува истовремена подготовка до 3 шолји кафе
 • Моќност: 600W
 • Заштита од прекумерно загревање
 • Прекинувач за вклучување/исклучување
 • Ергономска рачка којa останува ладен на допир
 • Материјал: нерѓосувачки челик и квалитетна пластика, отпорна на топлина
 • Можете да го употребите и за загревање вода за чај или некој друг омилен напиток
 • Напојување: 220-240 V ~ 50-60 Hz
 • Димензии: 100 x 130mm
 • Едноставно за ракување
 • Подгответе кафе за само неколку минути!
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock