Sale!

TIK TOK СВЕТИЛКА БЕЛА ТОПЛО БЕЛА Ring Fill Light

970 ден

Availability: 450 in stock

Професионално LED осветлување за фотографирање, идеално за професионалци за естетска медицина, козметичари, за професионални шминкери, како и ентузијасти за фотографирање и YouTube-ери.
Современ и ергономичен дизајн кој овозможува еднообразно осветлување без сенки и нијанси, со цел да се потенцира естетскиот ефект.

  • Преку уред има можност за прилагодување на осветленоста и температурата на бојата од 3000k до 5800k (Интензивно бело – Природно бело – Топло бело). Со оваа функција, ќе можете да го прилагодите осветлувањето со боите на околината, како и на предметот кој го фотографирате.
  • Во пакетот доаѓа основа за позиционирање на фотоапаратот или мобилниот телефон за селфи.
  • Се поставува на голем преклопен и висок статив, но во исто време е исклучително лесен и едноставен за употреба
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock