Sale!

Water Zoom – Прскалка под висок притисок

600 ден

Water Zoom – Прскалка под висок притисок

Неверојатен додаток за црево кој го претвора секое градинарско црево во совршен алат за чистење под висок притисок.

  • Димензии: 31 x 15 x 3cm
  • Материјал: алуминиум и пластика
  • Можете да го подесувате притисокот од најслаб (за полевање) до најсилен млаз (за чистење)

Едноставно поврзете го со стандардно градинарско црево и прилагодете го млазот за многу лесно да го измиете вашиот автомобил, двор, столици и многу други работи.
Исчистете со леснотија!
Сетот вклучува WATER ZOOM, регулатор на млаз, прскалка, диспензер за средство за чистење, четка.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock